Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Beceri İsteyen En İyi Android Oyunları

Beceri İsteyen En İyi Android Oyunları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Hizlipro.com

Beceri İsteyen En İyi Android Oyunları

AA Oyunu

AA oyununu oynayabilmek için elinizin becerisi olması gereklidir. Bu oyunda ortada top gibi siyah bir şey olur ve bu topta birkaç tane ok takılı olur. Fakat seviye seviye ok sayısı değişir. İlk bölümü herkes geçebilir. Yapılması gereken şey oyunun verdiği kadar oku aralara sokmaktır. Oyun seviye atladıkça hem zor bir hal alır hem de bağımlı hale gelebilirsiniz. Bir süre sonra yapamayınca telefonu duvara fırlatmak gibi bir his olabilir. Yani insanı deli edecek bir oyundur.

Floppy Bird

Floppy bird çok yaygın bir oyundur. Bir zamanlar herkes bu oyunu oynardı. Fakat insanları deli etmekte bir numaradır. Bu oyunda bir kuş vardır ve önündeki engelleri geçmek zorundadır. Skor yapması çok zor bir oyundur. Çünkü uçarken engellere çarpmamak elde değildir. Engellere çarptığı an yere düşer ve tekrar başa döner. İlk oynadığınızda çok eğlenceli gelir fakat daha sonra insanı sinir eder.

Hill Climb Racing

Birçok çocuğun oynandığı ve 100 milyon indirilmesi olan bu oyunun seveni çoktur. Çünkü araba üzerinedir. Dağ gibi bir yerde kırmızı araba sürülür. Fakat buralar engebeli yerlerdir ve araba sürmek oldukça zordur. Skor üzerine olduğu için sürekli oynanır. Kesinlikle beceri gerektiren bir oyundur.

Candy Crush Saga

Çok bilinen bu oyun mantık ve beceri ister. Çok fazla seviyesi olduğu için bitirmek oldukça zordur. Şekerleri 3’lü veya 4’lü bir şekilde birleştirmekle başlar. Her seviyede bölüm değişir ve garip bir hal almaya başlar. Sabırlı olanlar için güzel ve merak ettirici bir oyundur.

Roll The Ball: Slide Puzzle

Bu oyun labirent üzerinedir. Aslında yapboz gibidir ve parçaları birleştirerek topun geçmesi sağlanır.

Beceri İsteyen En İyi Android Oyunları YAPILAN YORUMLAR