Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hizlipro.com

My Data Manager

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

11.5 milyondan fazla kullanıcı, mobil veri kullanımınızı kontrol etmenize ve aylık telefon faturanızdan tasarruf etmenize yardımcı olan en iyi uygulama olan My Data Manager’ı indirdi. Ne kadar veri kullandığınızı izlemek ve veri bitmeden veya gereksiz aşırı yükleme ücretleri almak için uyarılar almak için her gün Veri Yöneticisi’ni kullanın.

Veri Yöneticisinin temel özellikleri:
• Veri izleme: Mobil kullanım, Wi-Fi ve dolaşımda veri kullanımınızı izleyin
• Alarmlar: Aşırı ücret ve “fatura şoku” önlemek için özel kullanım alarmları ayarlayın
• Paylaşılan Planlar: Paylaşılan veya ailenin kurulumunu yapın Veri planınızın tüm üyeleri arasında kullanımı planlama ve izleme
• Cihazlar Arasında: Birden fazla cihazdaki verileri yönetme
• Geçmiş:
Doğru mobil veri planında olmanızı sağlamak için geçmiş tüketimini takip edin. * Yeni App Tracker özelliği, monitör uygulamalarınızın aylar boyu verilerin çoğunu tüketmesini sağlar.
• Tasarruf edin: Verilerinizi nasıl kullandığınızı en iyi düzeye getirin ve planınızdan daha fazla yararlanın

İnsanlar My Data Manager ile ilgili ne derler?

“Veri kullanımını izleme çok önemli bir görev haline geldi … Bu yüzden Veri Yöneticisi gibi uygulamalar çok önemli hale geliyor” ZDNet

“My Data Manager ( Benim Veri Yöneticisi ) inanılmaz uygun bir araçtır ”

My Data Manager, dünya çapında ağlarda iyi çalışıyor. , China Telecom, China Telecom, Vodafone, Airtel, Vivo, TIM, Claro, Orange, SFR, SK Telekom, NTT docomo, EE, O2 ve birçok AT & T, Verizon, T-Mobile, Sprint, US Cellular dahil olmak üzere birçok Daha.

Amacımız size ücretsiz, Reklamsız basit servis. Hizmetimizi ücretsiz tutmak için daha iyi uygulamalar geliştirmemize yardımcı olmak için pazar eğilimleri hakkında araştırma yapıyoruz.

My Data Manager BENZER İÇERİKLER
My Data Manager YAPILAN YORUMLAR