Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Online Teknik Servis Takip Programı

Online Teknik Servis Takip Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İnternet tabanlı olmasıyla büyük basitlik sağlıyor.

Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı, teknik servis hizmeti veren firmaların bütün greksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış, internet tabanlı olmasıyla öne çıkan bir program. İster Windows işletim planlı bilgisayarınızdan dilerseniz de telefonunuzdan internet arayüzüne erişerek onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, giriş ve başka prosedürleri yapabiliyorsunuz ki bu sayede zamandan da tasarruf elde etmiş oluyorsunuz.

Servis hizmeti veren şirketlerin en büyük ihtiyaçlarından birisi de; kullanıcının getirdiği arızalı aygıtın servise girişten itibaren takibini yapmak. Arızalı aygıta dair marka, model, seri numarası, prosedür yapan personel, garanti hali, şikayet konusu, özelleştirebilir denetim hali vb. çoğu bilhassa servis girişini gerçekleştirmenize imkân veren Bilsoft Online Teknik Servis Programı ’nın en güzel yanı; hiç kuşkusuz ki internet tabanlı çalışması. Bu sayede en başta da söylediğim gibi o anda bilgisayar başında olamasanız dahi mobil aygıtınızdan servis amacıyla size bırakılan aygıtın bütün detaylarını görüntüleyip düzenleyebiliyorsunuz. Programın internet arayüzüne http://servis.bilsoftyazilim.com.tr/ adresinden ulaşmanız mümkün.

Bilsoft Online Teknik Servis Takip Programı Özellikleri:

Servis kaydı ve teslim formu bastırma Teknik servis kaydını faturaya dönüştürme Kullanıcı tanımlama Tamamlanmayan aygıtların denetimi Operasyonel bilgi girişi ekranı Stok modülü Detaylı sorgu raporu Esnek iş hali tanımlama Kategori bazlı aygıt takibi Müşteri modülü Web sitesi sorgulama modülü (isteğe bağlı)

Online Teknik Servis Takip Programı BENZER İÇERİKLER
Online Teknik Servis Takip Programı YAPILAN YORUMLAR