Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Hizlipro.com

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm Hesap Açmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

  1. İlk olarak en temel ihtiyacımız; akıllı bir telefona sahip olmak ve telefonunuzda Swarm uygulamasının yüklü olmasıdır. Swarm uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Swarm Üye Olmak için 2 seçeneğiniz bulunmakta. Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza gelen ekranda biri e-posta adresi ve diğeri de Facebook ile kaydolma seçeneği olarak toplamda 2 farklı kaydolma seçeneğiyle karşılaşacaksınız.. Eğer e-posta ile Swarm Kaydolmak istiyorsanız sizden şu bilgilerinizi isterler; e-posta adresiniz, şifreniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz vb. Bilgilerinizi girdikten sonra ‘’ Kaydol ’’ butonuna bastığınızda Swarm hesabınızı açmış olacaksınız. E-posta adresinizi doğrulayarak hesabınızın güvenliğini arttırabilir, hesabınızın şifresini unutursanız veya olası bir çalınma durumuna karşı şifrenizi değiştirebilirsiniz.
  2. Diğer bir kaydolma yöntemi ise Facebook ile kaydolmak. Swarm uygulamasını indirdikten sonra karşınıza çıkan Facebook butonuna tıklayarak kaydolabilirsiniz. Şifrenizi ayarlar bölümüne girerek belirlemeyi unutmayın.

Swarm Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Hesap silme işlemi çok kolay fakat maalesef mobil uygulama üzerinden yapamıyoruz. Swarm, Foursquare uygulamasına bağlı olduğu için Swarm hesabınızı silebilmeniz için Foursquare hesabınızı silmeniz gerekmektedir.

Swarm Hesap Silme Adımları

  • İlk önce internet tarayıcımızla Foursquare web sitesine hesabınızla giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra https://tr.foursquare.com/delete_me adresine giriş yapın.
  • Açılan sayfada neden ayrıldığınızı soran bir anketle karşılaşacaksınız, istediğiniz kutucuğu işaretleyip devam edin.
  • Sayfanın altında bulunan “ Delete Account “ butonuna basın.
  • Eğer “ Delete Account “ butonu gözükmüyorsa muhtemel olarak Facebook ile giriş yaptınız, önce hesap ayarlarınıza gidip şifrenizi belirleyin.
  1. Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?

1.1 Yararlı görünmüyor

1.2 Foursquare’dan çok fazla e-posta alıyorum

1.3 Bir gizlilik endişem var

1.4 Diğer

  1. Son olarak aşağıdaki kırmızı Türkçe olarak ” Hesabını Sil ” butonuna basın. Bu işlemden sonra Swarm ve Foursquare hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Videolu Anlatım:

Swarm Hesabı Nasıl Silinir? YAPILAN YORUMLAR