Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Hizlipro.com

Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

İnternet kullanımının günlük hayatın ve iş hayatının merkezinde yer aldığı günümüz çağda birçok tarayıcı da büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu tarayıcıların başında Google Chrome gelirken arkasından da Yandex gelmektedir. Kullanıcılar gerek Yandex gerekse Google Chrome gibi tarayıcılardan hesap açarak bir çok işlemlerini yapabilirler ve bu hesaplar ile bir çok işlemlerini halledebilirler.

Yandex Hesabı Nedir Ne İşe Yarar?

Yandex de tıpkı Google Chrome gibi bir internet tarayıcısıdır. Nasıl kullanıcılar Google Chrome hesabından mail adresi açıp iş ve bireysel alanlarda kullanabiliyorlar ise aynı işlemi Yandex kullanıcıları da yapabilmektedir. Açmış oldukları mail hesapları sayesinde gerek iş grupları ile gerekse bireysel işlemlerini halledebilmek amacı ile bu mail hesaplarını kullanabilirler ayrıca bu hesaplardan arkadaşlarının hesabını da takip etme imkanları vardır. Kısacası; Yandex hesabı kişilere büyük iletişim kolaylığı sağlayan bir platformdur.

Yandex Hesabı Silme

Yandes hesabı silme oldukça kolay bir işlemdir. Yandex hesabı silmek isteyen kullanıcılar https://passport.yandex.com.tr/passport?mode=delete adresini adres çubuğuna ekleyerek gerekli sayfaya yönlendirilmektedir. Verilen bu adresin yönlendirdiği sayfada gerekli önergeler kullanıcıyı yönlendirir ve hesabını silmesine yardımcı olur ve bu işlem oldukça kısa bir süre sürmektedir.

Bu İşlem İle Yandex Hesabı Tamamen Silinir Mi?

Yukarıda açıklanan işlem ile Yandex hesabı kalıcı olarak silinmektedir hatta Yandex tarafından belirlenen bir süre boyunca aynı isim ile kullanıcılar tekrar hesap açamazlar yani Yandec isim engelleme kuralını uygular. Yandex tarayıcısının bu uygulamasına göre de Yandex mail hesabını tamamen yani kalıcı bir şekilde silen bir kullanıcı en az üç ay süre ile yeni bir hesap açamaz; sistem aynı ismi üç ay boyunca kabul etmez. Dolayısıyla da kapanan bir hesabın aynı ismi ile hemen arkasından hesap açılamaz.

 

 

Yandex Hesabı Nasıl Silinir? YAPILAN YORUMLAR